سوال
سلام پدر من 1 سال نگهبان یک ساختمان بوده است و حقوق 7 ماه را دریافت کرده اما برای باقیمانده حقوقش میخواد طرح دعوا کنه ولی قراردادی با کارفرما نداره شکایت از کارفرما بدون قرارداد کار چه شرایطی دارد؟
حل شده 0
منوچهر سیمایی 6 روز 1 پاسخ 9 دیده شده

سوال
سلام یک واحد آپارتمان اجاره‌ای دارم که الان دو سال است ساکنم و پکیج نیاز به تعمیرات داره ضمنا قبلا سرویس نشده هزینه تعمیر پکیج مستاجر در قرارداد اجاره با چه کسی است؟
حل شده 0
مبینا صمدی 6 روز 1 پاسخ 10 دیده شده

سوال
سلام در شرکتی به عنوان حسابدار مشغول به کار شدم برای بستن قرارداد به من گفتند باید یک سفته بابت حسن انجام کار به آنها بدهم پر كردن سفته ضمانت بابت حسن انجام کار باید چگونه باشد؟
حل شده 0
لیلا غزنوی 6 روز 1 پاسخ 7 دیده شده

سوال
سلام خانه‌ای را یک سال اجاره کردیم و سال بعد هم تمدید قرارداد کردیم اما 4 ماه به قرارداد باقی مونده ولی صاحب خانه میگه پسرم قراره ازدواج کنه و بیاد اینجا شما تخلیه کنید. چنین حقی دارد؟ تخلیه خانه ...
0
زهرا خلیلی 6 روز 0 پاسخ ها 5 دیده شده

سوال
سلام در صورتی که در قرارداد مشارکت در ساخت داور تعیین کرده باشیم و اختلاف و دعوایی بوجود آید امکان رجوع به دادگاه هم هست؟ یا تعیین داور در قرارداد امکان رجوع به دادگاه را از بین میبرد؟
0
پری زمانی 6 روز 0 پاسخ ها 4 دیده شده

سوال
سلام من مدت اجارم تمام شده ولی با صاحب خانه توافق کردیم که بیشتر بمانیم با اجاره ثابت الان بعد از گذشت 6 ماه میگه میخوام ازت شکایت کنم بیشتر موندی و اجاره پارسالت را داری میدی. من میتونم در ...
0
امید احمدی 6 روز 0 پاسخ ها 6 دیده شده

سوال
سلام من یک مغازه را به پسرعموم دادم تا با سرمایه خودش جنس بیاره و حقوق فروشنده را هم یک ماه در میون بین خودمون تقسیم کرده بودیم اما قراردادی بین ما امضا نشد الان مدتیه ضرر کردیم و پسر ...
0
احمد یارمحمدی 6 روز 0 پاسخ ها 4 دیده شده

سوال
سلام قرار است به عنوان حسابدار در یک رستوران استخدام شوم از من 50 میلیون سفته خواسته اند اما در قرارداد ذکر نکرده اند سفته حسن انجام کار اگر در قرارداد ذکر نشده باشد صحیح است؟
0
آتنا بختیاری 6 روز 0 پاسخ ها 7 دیده شده