سوال
سلام خانه‌ای داشتم که همسرم مدعی شده خانه به نام خودش است الان میخواهم ازش شکایت کنم میگه من قولنامه دارم.یک نسخه کاربنی از قولنامه دارد که امضای من را جعل کرده است آیا کارشناسی خط از روی کاربن می‌تواند ...
حل شده 0
یارا اسدی 6 روز 1 پاسخ 13 دیده شده

سوال
سلام خسته نباشید. من مبایعه نامه‌ای داشتم که گم شده است و در دسترس نیست اما الان سند برابر با اصل شده آن را دارم اگر اختلافی پیش بیاید کپی برابر اصل مبایعه نامه‌ها در دادگاه اعتبار دارد؟
حل شده 0
احمد یارمحمدی 6 روز 1 پاسخ 8 دیده شده

سوال
سلام من خونه ای را در اپلیکیشن دیوار دیدم و میخوام بخرم در این حالت که بنگاه وجود نداره و خودمان باید مبایعه نامه تنظیم کنیم ، اعتبار مبایعه نامه دستی و خارج از بنگاه چه حالتی دارد؟
حل شده 0
54 1 هفته 1 پاسخ 17 دیده شده

سوال
سلام من یه واحد آپارتمان را میخواهم بخرم ولی مالک خانه یک شهر دیگر است و دسترسی به او مشکل است از طرفی ملک مشتری دارد و میترسم به فروش برسد آیا اعتبار قولنامه بدون امضا فروشنده از بین میرود؟
حل شده 0
احمد یارمحمدی 1 هفته 1 پاسخ 16 دیده شده

سوال
ملکی را فروختیم و از خریدار 5 چک گرفتیم و در قرارداد آورده‌ایم که در صورت پاس نشدن هر کدام از چک‌ها قرارداد فسخ شود چک اول پاس شده و چک دوم برگشت خورده است و ما می‌خواهیم قرارداد را ...
حل شده 0
منوچهر سیمایی 1 هفته 1 پاسخ 7 دیده شده

سوال
سلام در صورتی که جاکفشی را در پاگرد یا پله‌ها قرار دهیم و ساختمان هم آسانسور دارد این جزو مشاعات ساختمان می‌شود و کار ما استفاده شخصی از مشاعات تلقی می‌شود؟ مجازات استفاده شخصی از مشاعات ساختمان چیست؟
حل شده 0
یلدا شاهی 1 هفته 1 پاسخ 7 دیده شده

سوال
سلام من خانه‌ای خریدم به مبلغ 120 میلیون تومان بعد از گذشت 6 ماه که تازه در آن سکونت کردیم با همسایه‌ها اختلاف دارم و قصد دارم این قرارداد را فسخ کنم. جریمه فسخ قرارداد خرید ملک چه مقداری است؟
حل شده 0
پری زمانی 1 هفته 1 پاسخ 8 دیده شده

سوال
سلام من یک واحد آپارتمان داشتم و اون رو هفته گذشته فروختم 50 میلیون نقد و 100 میلیون به صورت چک مدت دار.الان پشیمون شدم و میخوام اون رو پس بگیرم شرایط فسخ قرارداد از طرف فروشنده چه مواردی است؟
حل شده 0
زهرا خلیلی 1 هفته 1 پاسخ 15 دیده شده